מופע הארנבות של ד"ר קספר – מנגינות – אלבום חדש!

שנתיים לאחר הוצאת אלבום אוסף לרגל 20 שנות פעילות ויצירה, שורה של להיטים שהשפיעו על הנוף המוסיקלי בישראל והופעות חיות שהפכו לקאלט בקרב דורות של מעריצים, מוציאים אורן ברזילי ושי להב את אלבומם החדש, "מנגינות"!

האלבום החדש כולל 11 שירים, ביניהם שיר הנושא של האלבום, "מנגינות", "עד בלי די" ו"בוקר חדש" שיצאו כסינגלים. על המילים והלחנים באלבום אחראים אורן ברזילי ושי להב ועל העיבודים וההפקה המוסיקלית, אורי אבני.

הלהקה האהובה החלה את דרכה עם אלבום בכורה פורץ דרך שהכיל שירים גדולים ובלתי נשכחים. במהלך הקריירה שיחררה הלהקה 5 אלבומי אולפן, אלבום בהופעה, אוסף להיטים והינה אחת הלהקות המובילות בסצינת הרוק בישראל. 

באלבום החדש מזכירים אורן ושי לכולנו כמה הזוגיות המוסיקלית שלהם יוצאת דופן ומשאירה את מופע הארנבות של ד"ר קספר להקה עדכנית ופופולארית.

הקספרים, ביחד עם הרכב ההופעות המשובח שלהם, ידועים בזכות המופעים האנרגטיים, הסוחפים והבלתי נשכחים בהם הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהמופע. 

לכבוד יציאת האלבום החדש הם יוצאים במופע חדש, עשיר בלהיטים מכל התקופות, ביניהם אחלום לנצח, תראו אותי, עולם שקט, שמלה אדומה, הכול יהיה בסדר וכמובן שירי האלבום החדש.

המופע יושק ב 28.1.2016 במועדון התיאטרון ומשם לבמות ברחבי הארץ.