מוקי – לב חופשי – אלבום חדש!

mooki_LP_250"זה האלבום הכי אישי שלי. מסע ארוך של חיפוש עצמי. הוא נעשה בתקופה בה חלו שינויים רבים בחיי הפרטיים ובחיי המקצועיים. במהלך העבודה על האלבום מצאתי את עצמי כובש טריטוריות מוזיקליות חדשות שלא הייתי בהן קודם – הן מבחינת הטקסטים והן מבחינת הלחנים" – כך מתאר מוקי, או בשמו האמיתי דני ניב, את הדרך לאלבומו החדש שייצא בחודשים הקרובים.

בפעם הראשונה באלבום סולו שלו, החליט מוקי לשתף פעולה עם אמנים שונים – כאשר מלבד טסה אפשר למצוא מלחינים כמו שלומי שבן, זאב נחמה, יזהר אשדות, יאיא כהן אהרונוב וג'וני גולדשטיין. על הפקת האלבום אחראי המוזיקאי אורי אבני, כשגם כאן מדובר בהתנסות חדשה, שכן באלבומי הסולו שלו הקודמים הרבה מוקי לעבוד עם חברו משב"ק ס', פילוני (דני קרק), ואת האלבום האחרון מחוץ ללהקת הראפ החלוצית יצר והקליט יחד עם להקת הפאנק-רוק "יוסלס איי.די".

"כל טקסט ניתן לאמן אחר להלחנה לפי מה שהרגיש לי הכי נכון, וכל שיר קיבל טיפול משלו", ממשיך מוקי, "אני מאוד מאמין בעבודת צוות ובשיתוף פעולה. העבודה של אורי אבני נפלאה בעיני. הוא הצליח ליצור המשכיות לדברים שעשיתי בעבר לצד משהו חדש שטרם נגעתי בו".

האלבום החדש והמרגש של מוקי  ובו הלהיטים לב חופשי ו- ילד של אבא, אשר כבשו את רשימות ההשמעה (פלייליסטים), מצעדי ההשמעות ומצעדי הפזמונים בכל רחבי הארץ, ייצא ב-6 בפברואר.

יציאת האלבום תציין 15 שנה לפעילותו המוסיקלית של מוקי.