סטלה מאריס מתאחדת למופע חד פעמי ומוציאה שיר חדש!

 20 שנים מצאת אלבומם הראשון "סטלה מאריס", מתאחדת הלהקה החיפאית, מחלוצות הרוק הכבד בישראל, בהרכבה המקורי עם הסולן פבלו רוזנברג למופע חד פעמי עם מיטב להיטיהם "נר על החלון", "שגיאה", "אישתר", "תני לי ללכת", "לילה טוב", "זה לא מאוחר" ועוד.

לכבוד מופע האיחוד התכנסה הלהקה להקליט שיר חדש בשם " זיכרונות", במקור  "From souvenirs to souvenirs", של דמיס רוסוס (1975) כשלנוסח העברי של השיר אחראי פבלו רוזנברג ולעיבוד חברי הלהקה.

להקת סטלה מאריס הוקמה בשנת 1990 על ידי ניק מילר, דובי סוני ופימה שוסטר, ובהמשך הצטרפו אליהם פבלו רוזנברג והמתופף איתן כודרג'י.

ב-1992 יצא אלבום הבכורה, "סטלה מאריס", שכלל להיטים אנרגטיים, מלודיות ובלדות רוק כ"אישתר" ו"לילה טוב". בשנת 1994 יצא אלבומה השני של הלהקה, "השער נפתח",  בהפקת המוסיקה של המפיק הבינלאומי כריס טנג'רידיס,  ובו הבלדה "נר על החלון", אשר זכתה להצלחה גדולה בקרב חובבי רוק כבד וחדרה גם ללב המיינסטרים הישראלי. עד לעזיבתו של הסולן פבלו רוזנברג לקריירת סולו הופיעה הלהקה לאורכה ולרוחבה של הארץ, צברה קהל מעריצים והטביעה את חותמה בהיסטוריה של המוסיקה הישראלית כלהקה שסללה את הדרך ללהקות מטאל ורוק כבד בישראל.

כעת 20 שנים מצאת אלבומה הראשון חוזרת הלהקה בהרכבה המקורי לבמת מועדון התיאטרון בערב חד פעמי !   

חמישי, 9 באוגוסט, מועדון התאטרון, 21:00

מחיר 119 ₪ , כרטיסים זאפה www.zappa-club.co.il *9080